Domino "Owoce przestrzenne" X

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 155,00 zł 155.00 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: Pilch
Kod produktu: 146
Pin It

Opis

Gra polecana dla dzieci oraz dorosłych.
Uczy koncentracji uwagi, logicznego rozumowania, rozróżniania i analizowania układanych klocków. Wyjmujemy ze skrzyneczki wszystkie klocki. Skrzyneczkę zamykamy i grę rozgrywamy na wieczku.
Każdy z graczy bierze po 5 kostek. W trakcie gry gracze dobierają po jednej kostce przy każdym ruchu, aż do wyczerpania wszystkich kostek. Jeżeli gra 6 graczy to każdy dostaje po 5 kostek i już w trakcie gry nie dobierają (wszystkie rozdane).
Każdy z graczy wybiera sobie jeden owoc pamiętając o tym aby każdy z grających miał wybrany inny owoc.
Pierwszy gracz układa swoją kostkę zaczynając od dowolnego rogu – swoim znakiem do góry i dobiera kostkę (jeżeli są na polu gry).
Następny gracz dokłada kostkę z prawej lub z lewej strony - wzdłuż krawędzi, dopasowując owoc na bocznej ściance swojej kostki do owocu kostki znajdującej się na polu gry, pamiętając o tym, iż swój wybrany owoc musi mieć u góry i także dobiera kostkę.
Kostki dobiera się cały czas, aż się skończą.
Jeżeli kostki są już ułożone wzdłuż krawędzi to gracze zaczynają układać kostki od środka z tym, że trzeba dopasować już dwie boczne ściany kostki do tych na planszy, ale nie wolno zastosować takiego ułożenia, które spowoduje, że na planszy będą obok siebie dwa takie same owoce oraz nie wolno zacząć układać kostek od dowolnego miejsca na planszy.
Gra musi tak przebiegać aby zawsze owoce były dopasowane do tych na planszy swoim owocem do góry, a jeżeli będzie to niemożliwe to wtedy musimy nasz owoc dostawić do innej kostki i oddać punkt innemu graczowi.
Grę wygrywa ta osoba, której owoców będzie najwięcej na polu gry owocem do góry.

Zawartość:

  • solidna skrzynka wykonana z drewna bukowego w wymiarach 28 x 24 cm, lakierowana.
  • zastosowano bardzo trwałe połączenia na wpusty proste,
  • 30 kolorowych kostek drewnianych – sześcianów, długość krawędzi 4 cm, lakierowane,
  • instrukcja w języku polskim

    Certyfikat:

    Produkt posiada znak bezpieczeństwa CE.

    Surowce używane do ich produkcji posiadają wymagane atesty i spełniają wymogi określone przez Unię Europejską w dyrektywie EN 71.1, EN 71.2, EN 71.3

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl